Implementace Microsoft 365

Dodání kvalitních služeb našim zákazníkům je naší prioritou. U nás se můžete spolehnout na profesionální jednání, práci a následnou správu.
S každým zákazníkem se snažíme procházet čtyři základní kameny správné implementace Microsoft 365.

Konzultací se snažíme zjistit potřeby a očekávání našich zákazníků. Zároveň se snažíme zákazníkům pomoci při správném rozhodování a zajistit tak zákazníkovi očekávaný stav.

Často podceňovaná analýza častokrát ukáže případné problémy při nasazení služby. Tuto část se snažíme vykonávat co nejvíce do hloubky s následným zpracováním dokumentu který obsahuje doporučení pro případné zlepšení před samotnou migrací. Na základě analýzy vytváříme „Implementační nebo Migrační plán“ pomocí kterého se následně nasazuje daná služba.

Při samotné realizaci postupujeme dle schváleného plánu. Při realizaci úzce spolupracujeme se zákazníkem, se kterým řešíme případné požadavky, připomínky uživatelů.

Následně je vypracována „Technická dokumentace“ která popisuje konečné nastavení implementovaného prostředí. Pokud zákazník nemá dostatek prostředků pro správu Microsoft 365, jsme schopni tuto správu formou služby zajistit. V opačném případě předáváme zákazníkovi.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE.