Microsoft 365

Microsoft je leader nejen v sekci operačních systémů, ale dokonce v rámci cloudových technologií. Díky modernizaci prostředí a rychlému vývoji technologií, Microsoft přišel na svět s rodinou Microsoft 365.

M365 je komplexní ekosystém, který dokáže podpořit vaši společnost nejen aplikacemi Office, ale dokonce kompletním zajištěním jednoduché spolupráce v rámci vaší firmy. Protože se Microsoft věnuje oblasti bezpečnosti, nabízí velké možnosti při ochraně veškerých firemních dat.

Správnou implementací můžeme dosáhnout perfektní vyváženosti mezi bezpečností a uživatelskou přívětivostí.

Implementací M365 se správným zaškolením uživatelů, budete zase o krok blíž ke kompletní bezpapírové kanceláři. Zeptejte se našeho zástupce pro Microsoft.

Microsoft Teams

Komplexní kolaborační nástroj, který vám nabídne vše, co potřebujete pro práci – chat, sdílení souborů, práce nad soubory, kalendáře a mnoho dalšího. Tato aplikace je přímo propojená s Microsoft SharePoint, Microsoft OneDrive.

Microsoft OneDrive

Dejte svým zaměstnancům zabezpečené cloudové úložiště. OneDrive nabízí až 5 TB místa s přístupem odkudkoliv. Tuto aplikaci můžete zároveň využívat jako zálohovací prostor pro veškeré dokumenty uživatelů.

Microsoft SharePoint

Celofiremní i týmové úložiště, které můžete využít nejen pro ukládání souborů. Pomocí SharePointu můžete vybudovat celofiremní intranet s patřičnou lokalizací.

Microsoft Exchange

Cloudový e-mailový server s vysokou dostupností. Dejte svým zaměstnancům až 100 GB schránku se 100 GB online archívem.

Security & Compliance

Microsoft nabízí širokou škálu zabezpečení. Využijte tak Microsoft Defender naplno a zajistěte bezpečí firemních dat.
Buďte si jistí, že dodržujete GDPR nad svými soubory. K dodržování těchto zákonů vám pomůže nástroj Azure Information Protection.