Modern Workplace

Microsoft je leader nejen v sekci operačních systémů, ale dokonce v rámci cloudových technologií. Díky modernizaci prostředí a rychlého vývoje technologií, Microsoft přišel na svět s rodinou Microsoft 365.

M365 je komplexní ekosystém, který dokáže podpořit vaši společnost nejen aplikacemi Office, ale dokonce kompletním zajištěním jednoduché spolupráce v rámci vaší firmy. Díky tomu, že se Microsoft začal věnovat oblasti bezpečnosti, přidává velké možnosti při ochraně veškerých firemních dat. Správnou implementací můžeme dosáhnout perfektní vyváženosti mezi bezpečností a uživatelskou přívětivostí.

Implementací M365 se správným zaškolením uživatelů, budete zase o krok blíže ke kompletní bezpapírové kanceláři. Zeptejte se našeho zástupce pro Microsoft.

V případě zájmu o konzultace nás kontaktujte na support@windie.cz.

Microsoft Teams

Komplexní kolaborační nástroj který vám nabídne vše co potřebujete pro práci. Od chatu, sdílením souborů, práce nad soubory, kalendáře a mnoho dalšího. Tato aplikace je přímo propojená s Microsoft SharePoint, Microsoft OneDrive.

Microsoft OneDrive

Dejte svým zaměstnancům zabezpečené couldové úložiště. OneDrive nabízí až 5 TB místa s přístupem odkudkoliv. Tuto aplikaci můžete zároveň využívat jako zálohovací prostor pro veškeré dokumenty uživatelů.

Microsoft SharePoint

Celofiremní, týmové úložiště které můžete využít nejen pro ukládání souborů. Pomocí SharePointu můžete vybudovat celofiremní intranet s patřičnou lokalizací.

Microsoft Exchange

Cloudový mailový server s vysokou dostupností. Dejte svým zaměstnantcům až 100GB schránku se 100GB online archívem. 

Security & Compliance

Microsoft nabízí širokou škálu zabezpečení. Využijte tak Microsoft Defender naplno a zajistěte bezpečí firemích dat.

Buďte si jistí že dodržujete GDPR nad svými soubory. K dodržování těchto zákonů vám pomohou nástroje jako Azure Information Protection.

© 2020 by ITG. Proudly created by Windie

IČO:   09690646

DIČ:   CZ09690646

Mobil. +420 725 184 991